Jarní předseťová příprava s kombinátorem Köckerling Allrounder classic

Pro předseťovou přípravu půdy vyrábí společnost Köckerling dva typy kobinátorů. Verzi profiline určenou pro větší zemědělce v záběrech 6 - 14,5m a verzi classic s odlehčeným rámem v záběrech od 3 - 6 m určenou zejména pro menší zemědělce s traktory slabších výkonostních tříd.

 

         

 

          

 

Nesená a tažená verze kombinátoru Allrounder classic

 

Allrounder classic je možno dodat k zákazníkovi v nesené verzi nebo pro záběry 5 a 6 m také s pojezdovou nápravou. Všechny typy kombinátorů lze díky kvalitnímu a pevnému rámu také použít jako podmítač pro zpracování půdy do hloubky 8 - 10 cm.

 

         

 

         

 

Možnost konfigurace stroje s různými typy válců

 

Kombinátory Allrounder classic je dále možné osadit různými typy drtících válců. Od standardně používaného jednoduchého nebo dvojitého STS válce po jeden až dva prutové válce velikosti 350 a 450 mm a tyčový válec o průměru 520 mm. Jako univerzální je doporučován válec STS u kterého dochází k minimálnímu opotřebení a současně dobře zvládá práci i za vlhčích podmínek.

 

         

 

V jednoduchosti je síla

 

Oproti klasickým kompaktorům je výhoda použití kombinátoru Allrounder především v jeho jednoduchosti. Ideální je použití zejména v lehkých abrazivních půdách kdy dochází k opotřebení pouze pracovních orgánů (dláta nebo šípové radličky). Další předností je použití stroje v minimalizačních systémech, kdy kvůli velkému množství posklizňových zbytků je využita jeho vysoká průchodnost a oproti klasickým kompaktorům se stroj neucpává ani při zpracování ještě mokré půdy.

 

         

 

         

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz