Předseťová příprava s univerzálním kypřičem Köckerling Vario 480 ve VOD Kadov u Blatné

Výrobně obchodní družstvo Kadov hospodaří pod vedením předsedy představenstva Bc. Karla Dobřemysla v jihočeské podhorské oblasti blízko měst Lnáře a Blatná kde obhospodařuje 2392 ha zemědělské půdy. Z toho je orné půdy 1155 ha, luk a pastvin 1237 ha. Činnost podniku je zaměřena především na živočišnou výrobu, tedy na chov prasat a chov skotu s vysokou produkcí mléka. Rostlinná výroba představuje produkci řepky, klasických obilovin a pícnin.

 

         

 

Vario je univerzálním a jednoduchým strojem

 

Koncempce univerzálního kypřiče Vario je navržena tak aby splňoval požadavky na hlubší kypření až do 25 cm a zároveň mohl být použit jako podmítač a předseťový kombinátor. Jednoduchý systém odpružení listovými pružinami umožnuje práci i v extrémně kamenitých podmínkách kde díky odpružení dozadu i do boku hravě zkopíruje i problematické pozemky se skalnatým podložím.

 

          

 

Jednoduchá a pohodlná obsluha a údržba stroje

 

Velice oblíbenou součástí stroje je hydraulické nastavení pracovní hloubky. Obsluha traktoru si pohodlně během jízdy může libovolně měnit pracovní hloubku stroje a operativně se tak přizpůsobovat problematickým místům na zpracovávaném pozemku. Zadní utužovací válce jsou systémem táhel propojeny s předními opěrnými koly na kterých je pomocí hydraulického pístu nastaveno zahloubení celého stroje.

 

         

 

Použitelnost stroje za každých podmínek

 

Díky patentovanému zadnímu STS utužovacímu válci je pak možné stroj používat prakticky za jakýchkoliv podmínek. U-profil válce se jednoduše zalepí hlínou a protože zem na zem se dále nelepí může stroj fungovat i ve velmi vlhkých podmínkách kdy ostatní stroje již nejsou schopny žádné práce.

 

          

 

Poděkování za spolupráci

 

Předsedovi představenstva Bc. Karlu Dobřemyslovi i obsluze stroje děkujeme za rozhodnutí zakoupit univerzální kypřič Köckerling Vario 480, za pozitivní reference práce stroje a společně se budeme těšit na představení dalších kvalitních produktů společnosti Köckerling.

 

         

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz