První zkušenosti s novým kypřičem Trio 400 na farmě pana Jiřího Tomana

Farma pana Jiřího Tomana se nachází v obci Sedliště nedaleko Drahonic ve strakonickém okrese. Společně se svým bratrem zde obhospodařují cca 330 ha půdy a hned po příjezdu do obce je na první pohled patrné, že svým vybavením strojového parku neponechávají nic náhodě a snaží se pro své potřeby vybrat to nejlešpší co současný trh se zemědělskou technikou nabízí.

 

 Bratři Tomanovi          Příprava stroje Trio 400

 

Trio pracuje i ve vlhké půdě

V náročném testu bylo vyzkoušeno hned několik kypřičů renomovaných značek. Jako jeden z posledních byl na farmu zapůjčet také univerzální kypřič Köckerling Trio 400 a ikdyž už bylo téměř rozhodnuto, tak po krátkém testu zapůjčený kypřič doslova převálcoval všechny ostatní zapůjčené stroje. Díky zadním utužovacím STS válců samozřejmě pracoval bez známek komplikací i ve vlhké půdě kdy ostatní stroje byly již dávno zalepené a proto nepoužitelné.

 

 Radličky BETEK          STS válce

 

Extrémní výdž radliček BETEK

Svou zásadní roli sehrálo i osazení stroje radličkami systémem BETEK kterými byl stroj vybaven. Po zhodnocení opotřebitelnosti dílů bylo i přes vyšší pořizovací náklady majitelem potvrzeno, že prvotní investice do kvalitního osazení pracovních orgánu z tvrdokovu se opravdu vyplatí. Odhadovaná použitelnost jedné sady radliček je při hloubce zpracování cca 25 cm na tomto 4m záběru stroje přibližně 240 ha.

 

 Agregace s MF 260 Hp          Výsledek práce Trio 400

 

Poděkování za spolupráci

Dobrá věc se podařila a nový univerzální kypřič Trio 400 našel svého majitele. Bratrům Tomanovým děkujeme za projevenou důvěru a  budeme se těšit na další spolupráci při představování špičkových strojů německé společnosti Köckerling.

 

Trio 400          Výsledek práce 2

 

         
          

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz