Školení obchodních zástupců pro ČR ve výrobním závodě Köckerling ve Verlu

Ve dnech 28.-29.1.2015 proběhlo ve výrobním závodě společnosti Köckerling školení obchodních zástupců. Díky spolupráci obchodního managera pro ČR pana Petra Formánka měli pozvaní obchodní zástupci společnosti DEMCO s.r.o. možnost se proškolit v nejnovějších trendech ve zpracování půdy a zdokonalit si tak své prodejní a odborné dovednosti při jednání se svými zákazníky.

 

           

 

Moderní výukové středisko Köckerling

 

Asi 10 km od výrobního závodu je vybudováno ve spolupráci s místním farmářem moderní výukové středisko, které je v průběhu celého roku hojně navštěvováno obchodními zástupci ze všech zemí Evropy. Pokud to agrotechnické podmínky dovolí je teoretická výuka spojena i s praktickými ukázkami strojů v polních podmínkách. Na středisku jsou vystaveny všechny stroje z produktových linií výrobního závodu a trvale tak slouží k výukovým účelům obchodní sítě Köckerling.

 

           

 

         

 

         

 

Rozšíření výrobního sortimentu diskových podmítačů Rebell

 

Během školení přišla řada i na žhavé novinky chystané na novou prodejní sezónu roku 2015. Vývojové oddělení společnosti neponechává nic náhodě a tak po  zátěžových testech konstrukce strojů a následném testování kvality práce v samotném provozu byl do prodeje uvolněn těžký diskový podmítač Rebell profiline 800 (disky 620 mm) s integrovanou nápravou v záběru 8m a lehčí diskový podmítač pro rychlou a nízkonákladovou podmítku Rebell 500T, 600T a 800T s označením classic (disky 520 mm) v polonesené verzi také s integrovanou nápravou o záběru 5, 6 a 8m

 

           

 

Rozšíření nabídky otěruvzdorných radliček BETEK na předseťové kombinátory Allrounder

 

Jako další bylo představeno rozšíření nabídky radliček z vysokopevnostní oceli BETEK na předseťové kombinátory Allrounder (dláto 55x20 mm). Společnost BETEK se po léta  specializuje na výrobu vrtacích hrotů pro důlní zařízení a proto i opotřebitelné části strojů Köckerling jsou na trhu známy jako jedny z nejlepších pro svou dlouhou životnost a maximální výkon. Pro menší opotřebení je ostří chráněno špičkou z vrdokovu s čímž je následně spojena i úspora času a nákladů při výmněně těchto radliček. V celkové produkci jsou pak dláta BETEK používány i na strojích Trio, Quadro a Vector (dláto 40x20 a 80x30 mm)

 

           

 

Závěrečná prohlídka výrobního závodu ve Verlu

 

Na závěr obchodního školení nám byla umožněna i prohlídka samotného výrobního závodu. Jako u většiny světových výrobců je dnes výroba strojů řešena systémem smluvních partnerů kde na jednotlivé části strojů jsou uzavřeny smluvní vztahy s externími dodavateli. Průměrná produkce továrny činí cca 1200 strojů za rok na jejichž výrobě se podílí asi 250 zaměstnanců. Odělení kontroly kvality pak pečlivě testuje kvalitu komponent jednotlivých dodávek tak, aby byla zaručena požadovaná kvalita a byla garantovaná špičková kvalita všech strojů Köckerling. V samotném výrobním závodě jsou pak ještě vyrobeny pěchovací STS a prutové válce, stroje jsou smontovány a poté expedovány k novým zákazníkům.

 

          

 

         

 

Poděkování

 

Obchodnímu managerovi pro ČR panu Petru Formánkovi děkujeme za perfektní přípravu a odborné proškolení všech aktuálně vyráběných strojů Köckerling a budeme se těšit na další spolupráci při představovaní kvalit těchto strojů v ostrém provozu na připravených předváděcích akcích u našich zákazníků.

 

           

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz