Univerzální kombinátor Allrounder exceluje v mokré a kamenité půdě

V rámci poprodejní péče o zákazníka a v průběhu předváděcích akcí jsme začátkem jara navštívili několik předních zemědělských podniků na území jižních Čech abychom společně vyhodnotili spokojenost s používáním předseťového kombinátoru Köckerling Allrouder. Samotné obsluhy strojů nám potvrdily přednosti tohoto stroje v porovnání s ostatními konkurenčními značkami.

 

         

 

Včasná příprava je základem pro maximální výnos

 

Deštivé počasí v počátcích jara často znemožňuje včasnou předseťovou přípravu, která má v konečném důsledku zásadní vliv na celkový výnos pěstovaných plodin. Stejně tak je tomu v období podzimního setí kdy vrtkavé přeháňkové počasí působí problémy při zakládání ozimých porostů.

 

         

 

         

 

S Allrounderem o dva týdny dříve než s klasickým kompaktorem

 

Díky jednoduché koncepci Allrouderu je možné v klidu a bez problémů připravit seťové lůžko v období kdy klasické kompaktory ještě nejsou schopny práce. Díky absenci klasických prutových válců a drobících cross-kill válců, které se v mokré půdě často zalepují a způsobují tak nemalé problémy nejen samotné obsluze stroje, je Allrounder bez problémů schopen pracovat za jakýchkoliv podmínek. Díky použítí zadních STS válců je tak možné pracovat i za vysoké vlhkosti půdy kdy se zpracovávaná zem nalepí jen do U profilu válce a protože se zem na zem dále nelepí může stroj pracovat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

         

 

         

 

Vysoká průchodnost stroje zajistí fungování i v nejnáročnějších podmínkách

 

Díky vysoké průchodnosti stroje Allrounder je ideální jeho použítí i v případě např. minimalizačních technologií. U ostatních strojů velké množství posklizňových zbytků ucpává jednotlivé sekce, ale Allrouder i toto bez problémů zvládá. Ideální je tak použití kompletní linky strojů Köckerling neboť jejich celková koncepce je navržena tak aby na sebe vzájemně navazovaly.

 

         

 

Perfektní práce stroje i v extrémně kamenitých půdách

 

Velmi komplikovaná je často příprava v kamenitých půdách kdy se nejvíce ověří kvalita nejen rámové konstrukce a jednotlivých dílů, ale i celková koncepce stroje. Díky použití hladkých STS válců se kameny nemají jak zaseknout, jako je tomu v přípradě klasických cross-kill válců a stroj tak může bezproblémů pracovat. Také použítí kvalitních železných dílů se v praxi již mnohokrát potvrdilo jako vhodnější řešení před použitím litinových dílů které v průběhu používání často praskají.

 

         

 

Spokojená obsluha odvádí vysoké denní výkony

 

Základem úspěchu je spokojená obsluha stroje. Bezproblémové používání v samotném provozu a jednoduchá údržba, usnadňují jejich celkový provoz a proto si stroje Köckerling získávají stále větší oblibu u svých majitelů pro jejich jednoduchost zpracování, maximální kvalitu použitých materiálů a v neposlední řadě jednoduchou a komfortní obsluhu během provozu.

 

         

 

 

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz