Úspěšné zakončení agrosalonu Země živitelka 2015

Mezinárodní agrosalon Země živitelka je jednou z největších výstav v České republice zaměřených na tradiční zemědělské obory mezi něž patří rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví, pěstitelství a další. Společnost DEMCO s.r.o. se díky přímému obchodnímu zastoupení společnosti Köckerling postupně dostává mezi přední prodejce kvalitní zemědělské techniky a upevňuje tak svoji pozici na trhu.

 

         

 

Rozsáhlá expozice společnosti DEMCO Köckerling předčila očekávání

 

Letošní ročník výstavy byl opět o něco větší než v loňském roce. Z celkem vystavených sedmi strojů o úctyhodných záběrech byly zastoupeny univerzální kypřiče Vector 460, Quadro 400, Allrounder 750 a Trio 300. Z diskových podmítačů byly vystaveny nesený Rebell classic 520 a polonesený Rebell T classic 800. Pro obnovu a údržbu luk a pastvin byl představen Grasmaster 600 s přísevem. V průběhu výstavy měli zákazníci možnost pohovořit i s obchodním ředitelem společnosti Köckerling Dieterem Horsthemke, který sám ocenil velmi vysoký zájem o stroje Köckerling.

 

         

 

Stroje Köckerling jsou vždy o krok napřed

 

Společnost Köckerling je významným leaderem ve vývoji a inovacích zemědělských strojů a jak je již pravidlem tak v čechách, ale i v zahraničí  přední výrobci kopírují nápady z vývojové dílny našich konstruktérů. Ať už se jedná o kopii zadních utužovacích STS válců, levnou náhražku předseťového kombinátoru Allrounder nebo použití vysoce kvalitních opotřebitelných dílů od společnosti BETEK, udržují si stroje Köckerling díky své kvalitě a preciznosti zpracování svůj kredit a nechávají tak pozadu levnější kopie našich strojů. Skuteční zemědělští odborníci totiž ví, že použití levné kopie stroje je jen dočasným řešením situace a dříve nebo později se díky nekonečným opravám a náročným údržbám stávají výrazně nákladnějšími než při zakoupení kvalitního originálu.

 

         

 

        

 

Další stroje Köckerling našly během výstavy nové majitele

 

Dobré jméno kvalitní značky Köckerling nám pomohlo během výstavy přesvědčit další zákazníky o správnosti volby našich strojů a hned po ukončení výstavy byly nové stroje odvezeny ke svým majitelům. Společnost ZEA Světice a.s. zakoupila nový předseťový kombinátor Allrounder 750 a univerzální kypřič Trio 300 byl hned po výstavě předán do Zemědělského družstva Hosín.

 

         

 

Poděkování za spolupráci

 

Současným a potencionálním obchodním partnerům děkujeme za projevenou důvěru a podporu během letošní výstavy. Společně se budeme těšit opět za rok při představení připravovaných novinek pro rok 2016.

 

 

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz