Zavedení nového univerzálního kypřiče Trio 400T u pana Ing. Petra Buzického v Těchařovicích

Ing. Petr Buzický hospodaří na celkové výměře cca 670 ha v okolí obce Těchařovice (okr. Příbram). Z rostlinné výroby se věnuje pěstování klasických obilovin, řepky ozimé a kukuřice pro výkrm masného skotu. V nemalé míře se dále věnuje pěstování a prodeji jahod. V loňském roce nás požádal o pomoc při výběru stroje pro univerzální zpracování půdy a po pečlivé úvaze se rozhodl pro nákup poloneseného kypřiče Köckerling Trio 400T.

 

         

 

Univerzální kypřič pro středně velké zemědělce

 

Trio 400T je svou koncepcí navržen tak, aby za velmi zajímavou pořizovací cenu splnil požadavky na kvalitní technické provedení stroje při dodržení pověstné kvality použitých materiálů strojů Köckerling. Jedná se o mezičlánek mezi velmi úspěšnými nesenými třířadými kypřici Trio 300-400 a čtyřřadými kypřiči řady Quadro a Vector. Systém rozložení radlic ve 3,5 řadách se postará o dostatečné zpracování půdy včetně kvalitního zamíchání rostlinných zbytků.

 

         

 

         

 

Jednoduchý a univerzální stroj pro kvalitní zpracování půdy

 

Köckerling Trio 400T je díky standardním pracovním sekcím schopen uspokojit každého zákazníka, který potřebuje stroj na rychlou podmítku do 15 cm (za použití bočních křídel) dále na hluboké kypření až do 35 cm hloubky a díky systému rovnacích nivelátorů a smykových desek také z části na předseťovou přípravu. Doporučená agregace tažného prostředku je podle typů půd a požadované hloubky zpracování od 200 Hp. Celý systém prac. orgánů může být samozřejmě osazen dláty z tvrdokovu BETEK (vč. podrývacích dlát 40 mm) které několikanásobně prodlouží opotřebitelnost dílů a ušetří tak čas strávený výměnou pracovních dlát.

 

         

 

         

 

Poděkování za spolupráci

 

Panu Ing. Petru Buzickému velice děkujeme za spolupráci a projevenou důvěru při rozhodnutí zakoupit stroj Köckerling Trio 400T. Pevně věříme, že nový kypřič mu bude dobrým pomocníkem při jeho hospodaření a společně se budeme těšit na další spolupráci.

 

 

Petr Bezděkovský - prodej strojů

725 550 283 bezdekovsky@demco.cz